Dotacje na kotły z Ecodesign.

Bufor Lemet 800 B-1

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lemet
  • Waga: 219 kg
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
    Czas realizacji: od 1 do 14 dni roboczych - prosimy pytać
  • Cena netto: 3 007,32 zł 3 699,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Zbiornik akumulacji ciepła z 1 wężownicą, ocieplony, w otulinie typu skay. Pojemność 800 l.

Zbiornik akumulacji ciepła z 1 wężownicą, ocieplony, w otulinie typu skay.

Zbiornik akumulacyjny 800 B-1 z 1 wężownicą wykonany jako nieemaliowany (czarny). Jest to zasobnik wody (bufor) z przeznaczeniem na zdemineralizowaną wodę kotłową. Zbiornik posiada izolację termiczną z rozbieralnego polistyrenu oraz estetyczną obudowę z tkaniny typu skay.

Zbiorniki akumulacyjne pozwalają na zmagazynowanie energii cieplnej przygotowanej np. przez kocioł na paliwa stałe a następnie jej przekazywanie w sposób ciągły do instalacji centralnego ogrzewania. Zastosowanie tego typu buforowania może skutkować zmniejszeniem zużycia opału nawet do 30 %. Kolejne atuty instalacji ze zbiornikiem akumulacji ciepła to wydłużenie żywotności kotła poprzez jego pracę w optymalnych parametrach, zmniejszone ryzyko zagotowania wody w kotle, ograniczenie wytwarzania smoły w kotle, a także możliwość równoczesnego podłączenia kilku źródeł ciepła.

Producent udziela 60 miesięcy gwarancji na zbiornik.

Szczegółowe parametry znajdują się w sekcji "parametry techniczne". Dokumentację można pobrać ze strony producenta.

Parametry bufor Lemet 1 wężownica

Gwarancja na produkty zakupione w sklepie FUEGO.pl

Wszystkie produkty oferowane w sklepie FUEGO posiadają gwarancję producenta, która obowiązuje na terenie Polski. W opisie produktu podajemy ogólne warunki gwarancji producenta, szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych producenta, a także w karcie gwarancyjnej produktu.

Gwarancja udzielana przez producenta w żaden sposób nie ogranicza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.