Dotacje na kotły z Ecodesign.

Pakiet MPM Wood Plus 6 kW + Bufor + zawór

  • Obserwuj produkt:
  • Czas realizacji: Od 1 do 7 dni roboczych - prosimy pytać

  • Cena netto: 6 322,76 zł 7 777,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue
MOŻLIWA MODYFIKACJA ZESTAWÓW - ZAPRASZAMY

Pakiet zawierający stalowy kocioł zgazujący drewno, bufor (zbiornik akumulacyjny) oraz zawór antykondensacyjny.

Klasa kotła: Ecodesign, 5 Klasa
Materiał korpusu wodnego: Korpus stalowy
Paliwo podstawowe: Drewno opałowe

Pakiet zawierający stalowy kocioł zgazujący drewno, bufor (zbiornik akumulacyjny) oraz zawór antykondensacyjny.

Skład pakietu

  • Kocioł MPM Wood Plus 6 kW
  • Bufor Cordivari 300 lub DEFRO 300
  • Zawór antykondensacyjny 55 °C

Możliwa inna konfiguracja pakietu - prosimy dzwonić.

Kocioł MPM DS Wood Plus  jest wykonany jako kocioł wodny, niskotemperaturowy. Może pracować w instalacjach z grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem wody grzewczej układu otwartego. Występuje też wersja kotła przeznaczona do pracy w układzie zamkniętym. Jego zastosowanie to ogrzewanie domów jednorodzinnych oraz małych i średnich budynków o różnym przeznaczeniu. Paliwem podstawowym jest drewno opałowe.

Paliwem podstawowym jest drewno opałowe.

Kocioł MPM DS Wood Plus jest wykonany jako kocioł wodny, niskotemperaturowy. Może pracować w instalacjach z grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem wody grzewczej układu otwartego. Występuje też wersja kotła przeznaczona do pracy w układzie zamkniętym. Jego zastosowanie to ogrzewanie domów jednorodzinnych oraz małych i średnich budynków o różnym przeznaczeniu. Paliwem podstawowym jest drewno opałowe.

Producent udziela 4 lata gwarancji na szczelność wymiennika kotła (połączeń spawanych). 2 lata na sprawne działanie i pozostałe podzespoły. Warunkiem uzyskania pełnej gwarancji jest montaż kotła z zastosowaniem zaworu mieszającego (3 lub 4-drogowego z siłownikiem). Wymagana jest współpraca kotła ze zbiornikiem akumulacyjnym.

Szczegółowe parametry znajdują się w sekcji "parametry techniczne". Dokumentację kotła można pobrać ze strony producenta.