TERMO-TECH INTEGRA 20 (22) kW

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Termo-Tech
 • Waga: 425 kg
 • Dostępność: Dostępny Dostępny
  Czas realizacji: Od 1 do 14 dni roboczych – prosimy pytać
 • Cena netto: 7 411,38 zł 9 116,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue

Kocioł stalowy, z podajnikiem ślimakowym i palnikiem żeliwnym, przystosowany do spalania węgla kamiennego typu eko-groszek. Przeznaczony do wodnych instalacji centralnego ogrzewania. Model 22 kW.

Klasa kotła: Ecodesign, 5 Klasa
Materiał korpusu wodnego: Korpus stalowy
Rodzaj podajnika: Podajnik ślimakowy
Materiał ślimaka: Ślimak stalowy
Rodzaj palnika: Retorta żeliwna
Paliwo podstawowe: Ekogroszek

Kocioł stalowy, z podajnikiem ślimakowym i palnikiem żeliwnym, przystosowany do spalania węgla kamiennego typu eko-groszek. Przeznaczony do wodnych instalacji centralnego ogrzewania.

Kotły grzewcze TETERMO-TECH INTEGRA należą do grupy kotłów ze ślimakowym podajnikiem paliwa i paleniskiem retortowym. Osiągają one sprawność do 89,6 %. Kotły mogą być stosowane do ogrzewania domów jednorodzinnych, mniejszych warsztatów i innych tego typu obiektów. Podstawowym paliwem jest węgiel kamienny sortymentu eko-groszek. Stalowy korpus wodny jest wykonany ze stali kotłowej P265GH o grubości 6 mm.

Obsługa tego typu kotła ogranicza się do rozpalenia paleniska automatycznego, usuwania popiołu oraz okresowego czyszczenia. Automatyczne palenisko zasobowane jest małymi porcjami paliwa bezpośrednio na ruszt retortowy, wentylator nadmuchowy dostarcza właściwą ilość powietrza do paleniska. Prawidłowy przebieg procesu spalania i utrzymanie nastawionej temperatury kotła zapewnia mikroprocesowy regulator z innowacyjnym oprogramowaniem.

Dodatkowe informacje dla kotła TERMO-TECH Integra:

 • 5 klasa według normy PN EN 303-5:2012.
 • Certyfikat Ecodesign.
 • Wymiennik ze stali P265GH
 • Automatyczna praca kotła.
 • Żeliwny palnik.

Producent udziela 5 lat gwarancji na szczelność płaszcza wodnego (jeżeli kocioł zostanie zamontowany w układzie z zaworem 3 lub 4 drożnym), 6 miesięcy na elementy żeliwne kotła (deflektor, ruszta - inne wg DTR), oraz 2 lata na pozostałe elementy kotła.

Szczegółowe parametry znajdują się w sekcji "parametry techniczne". Dokumentację kotła można pobrać ze strony producenta.

Parametry techniczne kotłów Termo-Tech Integra

Gwarancja na produkty zakupione w sklepie FUEGO.pl

Wszystkie produkty oferowane w sklepie FUEGO posiadają gwarancję producenta, która obowiązuje na terenie Polski. W opisie produktu podajemy ogólne warunki gwarancji producenta, szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronach internetowych producenta, a także w karcie gwarancyjnej produktu.

Gwarancja udzielana przez producenta w żaden sposób nie ogranicza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową i rękojmi.