Dotacje na kotły z Ecodesign.

Kup na raty Comfino

7 przewag Fuego

 

1. Nie jesteśmy wirtualną firmą


Nie sprzedajemy wirtualnego towaru. Sklep internetowy jest tylko częścią naszej działalności. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w sprzedaży i montażu urządzeń grzewczych. Prowadzimy hurtownię i sklep stacjonarny. Wielu klientów Fuego.pl odwiedza nas aby "na żywo" wybrać kocioł czy też grzejniki. Zapraszamy Państwa do nas !

 

2. Dbamy o swoich klientów

 

Dbamy o swoich klientów także po zakupie. Zawsze mogą Państwo skorzystać z pomocy naszych fachowców i konsultantów, którzy chętnie doradzą w zakresie montażu czy też samego użytkowania zakupionych w naszym sklepie produktów.

 

3. Ceny bez sztuczek

 

Staramy się, aby nasza oferta była najlepsza (w tym najtańsza) na rynku. Wyraźnie oddzielamy cenę towaru od kosztów transportu. Przy zakupach powyżej 2000,00 zł (z VAT) oferujemy dostawę gratis nawet dla płatności przy odbiorze ! Z zasady przebijamy konkurencyjne oferty.

 

4. Ceny z VAT 23%

 

Wszystkie ceny w naszym sklepie zawierają 23% VAT. Na wszystkie zakupione produkty wystawiamy Faktury VAT. Na fakturze są ujęte poszczególne towary wraz z ich ceną jednostkową. Taka faktura w połączeniu ze stawką VAT 23% nie powoduje żadnych wątpliwości w przypadku ewentualnych napraw gwarancyjnych.

 

5. Bezpiecznie pakujemy przesyłki

 

Wysyłamy towary spedycją od roku 2006. Wiemy jak zabezpieczyć kocioł czy też grzejniki do wysyłki, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia w transporcie. W razie konieczności stosujemy specjalne, wzmocnione palety lub kosze zabezpieczające. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone !

 

6. Oferujemy darmowe doradztwo

 

Prowadzimy infolinię Fuego. Od roku 2006 udzieliliśmy ponad sto tysięcy darmowych porad z zakresu techniki grzewczej. Często są to porady nie związane bezpośrednio z ofertą naszego sklepu. Pomagamy również użytkownikom, którym inny sprzedawca odmówił lub nie potrafił udzielić pomocy - infolinia jest dostępna nie tylko dla naszych klientów ! Posiadamy wiedzę, którą chętnie się dzielimy.

 

7. Jesteśmy przyjaznym sklepem

 

Nie ukrywamy się za parawanem przepisów i regulaminów. Zawsze staramy się podchodzić do naszych klientów po ludzku. Często przyjmujemy zwroty lub wymieniamy towary, pomimo że upłynął już ustawowy termin. Jesteśmy przyjaznym sklepem i liczymy, że polecą nas Państwo swoim znajomym - za co z góry serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy na bezpieczne zakupy !